Yasal Uyarı

Güncelleme, 05.01.2023

Bu yasal uyarı tüm sayfalarımızın altında yer almaktadır. Sitemizi ziyaret eden herkes bu yazıyı okuduğunu, anladığını ve onayladığı kabul ederek bilgi alışverişine devam eder.

22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

borsaprogrami.com, içeriklerin doğruluğu, geçerliliği ve güncelliği konusunda bir garanti vermez. Bilgiler, bilgi ve tecrübelerimiz ışığında, kamuya açık kaynaklar da kullanılarak bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Bu site güncellense bile teyit ve son değişiklikler için Yatırım Danışmanınıza başvurunuz.